Kurumsal

PVG Grup, 1980’den günümüze uzanan engin tecrübesiyle, iklimlendirme ve enerji sektörlerinde uluslararası alanda faaliyet gösteren bir ticaret kurumudur. Zibro, Toyotomi, Tectro ve Appliance gibi markalarıyla, insan yaşam alanları için sağlıklı, temiz ve konforlu iklimler yaratmayı amaç edinmiştir. 

Yaşadığımız ortamdaki iklimlendirmenin kalitesi, insan sağlığını etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Soluduğumuz havanın ısısı, nem oranı, temizliği, kokusu ve oksijen oranı gibi faktörler iklim kalitesini belirler ve insan sağlığı direkt olarak etkiler.

PVG Grup, insanların yaşadığı iklim koşullarına sunduğu ürünlerle etki ederek, insanların yaşam kalitesini artımayı ilke edinmiştir. “Zibro Kamin” markasıyla baþlayan maceramızda, hızlı ilerleyen teknoloji sayesinde geniş bir ürün adına ulaşmış bulunmaktayız. 

Bilgilerimizi ve deneyimlerimizi, ısrarlı paylaşımlar ve yeni yatırımlarla sürekli olarak destekleyip, “iç mekân iklimlendirmesi” konusunda uzmanlaşan kurumumuz, sektörde lider bir pozisyon yakalama hedefindedir. PVG Grup, yirmiden fazla Avrupa ülkesinde toplam 260 çalışanıyla aktif olarak hizmet vermektedir. 

12 ülkede bağımsız satış organizasyonları ile faaliyet gösteren veren PVG Grup, diğer ülkelerde kendi ofislerinden yönetimi sağlamaktadır. 15,000 civarında satış noktasında, ürünlerimiz son tüketici ile buluşmaktadır. 

2009 senesinde 200 milyon Euro ciroyu yakalayan organizasyonumuz, kurulduðu günden bu zamana kadar milyonlarca ürünle son tüketicilerin hayatlarına girmiştir. 

Amacımız Dünya üzerinde daha çok tüketiciyi ürünlerimizle tanıştırmaktadır. 

Yönetim prensibi olarak “Global düşün, yerel aksiyon al” prensibini benimseyen kurumumuz, çok fonksiyonlu organizasyon yapısı sayesinde genel merkez, ofisler, acenteler ve satış noktaları arasında iletişimi sağlamaktadır.

Copyright © 2014 PVG. Tüm hakları saklıdır.

gonetinteractive

WpDevUK Wordpress Expert, Web Design & Development Agency